• ساعت : ۱۴:۳۹:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 90
  • کد خبر : ۴۳۷۶
به مناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتشنشانی
تقدیر از پرسنل تلاشگر و زحمتكش واحد آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری چمستان
تقدیر از پرسنل تلاشگر و زحمتکش واحد آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری چمستان به مناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتشنشانی

 

به مناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتشنشانی طی آیینی  از تلاش و مجاهدت پرسنل  واحد آتشنشانی و خدماتایمنی شهرداری چمستان  تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در این مراسم که با حضور جناب سرهنگ فلاح فرمانده محترم حوزه مقاومت خاتم‌الانبیاء شهر چمستان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، کارکنان دوایر مختلف شهرداری و پرسنل آتشنشانی در ساختمان این واحد برگزار شد نبی زاده معاونت محترم شهرداری به نیابت از شهردار فرارسیدن هفتم مهرماه و روز آتشنشانی را به پرسنل خدوم این واحد تبریک و تهنیت گفت و برای آنان سلامتی و موفقیت آرزو نمود. دکتر حامد کیانی ریاست محترم شورای  اسلامی شهر چمستان نیز با عرض تبریک به مناسبت روز آتشنشانی از تلاش خستگی ناپذیر و فداکاری پرسنل واحد آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری چمستان در مقابله با خطرات تقدیر و تشکر نمود. در ادامه مراسم از سوی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هدایا و الواح تقدیری به پرسنل آتشنشانی تقدیم شد. همچنین بعد از پایان مراسم کلیه پرسنل با حضور بر مزار شهدای گمنام شهر چمستان با نثار گل و قرائت فاتحه به امام شهیدان و شهدای معزز دفاع مقدس ادای احترام نمودند.  همچنین به عنوان حسن ختام این
مراسم ، مانور ناوگان خودروهای سبک و سنگین  واحد ایمنی و آتشنشانی شهرداری چمستان با همکاری واحد امداد و نجات سازمان هلا احمر  شهرستان نور در سطح شهر برگزار گردید. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0